User Tools

Site Tools


syndmused:lennuliiklusteeninduse_kliendipaev_2010

Lennuliiklusteendinduse kliendipäev 2010

19.04.2010 esinesid Robotiklubi ja Robotexi korraldajad Lennuliiklusteeninduse AS kliendipäevadel presentatsiooni ja robotite demoga.

Kohal käidi koos Robotex 2010 meeskonnaga, kes tegid 10-minutise ettekande tulevast robotexi üritusest ning eelnevast ajaloost. Sellele järgnes Robotex 2009 aasta robotitega väikene demo, kus Printer Bob mängis statsionaarse posti rolli ning Mäger sõitis mööda väljakut ringi ja lõi väravaid, seda küll ETH kaabli kaasabil.

Sellele järgnes Raini poolt ette kantud ettekanne teemal Robotiklubi. Ettekandes tutvustati robotiklubi kui organisatsiooni, räägiti, mis on kubi eesmärgid, miks see üldse loodi ning ka seda mida me seal praegu teeme.

Otseloomulikult järgnes kogu sellele jutule ka väike šõu vanade sõprade Killery ja Slayeriga. Samuti tutvustati Täpp'i (võitlusrobot) ning legoroboteid. Mainimata ei jäänud ka minisumo robotid, millest üks oli Tiidu poolt arvutiga juhitav ning sai loomulikult Tekstolisaatori käest pähe.

Kogu esitlus sujus väga edukalt ja viperusteta, rahvale meeldis, õnnestus XBee moodulite kasutamisega ära rikkuda fotograafi välk ning Täpp'iga lüüa põrandasse üks auk. Aga see kõik käib asja juurde ja kokkuvõttes võib esitlusega rahule jääda.

Tegijad

syndmused/lennuliiklusteeninduse_kliendipaev_2010.txt · Last modified: 2022/04/28 20:24 by 127.0.0.1