User Tools

Site Tools


syndmused:robotic_arena_2011

Robotic Arena 2011

http://lirec.ict.pwr.wroc.pl/~arena/

Joonejärgijad olid meil väga tublid!
Tuli läbida kaks erineva raskusega rada. Võistlejaid, kes aja kirja üldse said oli 31 (mõned läbisid vaid ühe raja). Lisaks oli veel neid, kes aegu kirja ei saanudki.

Line F1 sai 9-nda koha (Mart Seger ja Andres Pihlak)
Pii sai 12-nda koha (Rain)
Dark Knight- 15-nda koha (Andres Jakovlev)- oma laheda disainiga sai ta Poola televisiooni tähelepanu osaliseks.

NB! Mart ja Andres P. lubasid hakata välja töötama uut täiustatud joonejärgimisrobotit!!

Minisumos osales kaks robotit
Tekstolisaator sai kaheksandik finaali, aga sealt enam kahjuks edasi ei saanud.
Põrgupoiss sai II koha! Kohe alguses tegi Põrgupoiss kõigile ära, aga kuna konkurent tuli ütlema, et reeglite kohaselt ei tohi robotile enam peale stardimärguannet enam mingit informatsiooni anda, siis pidi Põrgupoiss kõik matšid uuesti tegema. Aga see ei lugenud- ta pääses ikka edasi (seekord küll jäi ühele robotile 1:2 alla) ja lõpuks jõudis kolmest voorust läbi finaali. Määravaks osutus saha teravus, mille tõttu esikoht kättesaamatuks jäi.

Sumo kategoorias oli ka kaks esindajat
Slayer sai V koha ning kahjuks finaali ei saanud. Vahepeal otsustas ta vastast välja lükates hoopis magama jääda järsku.
Tinavile sai II koha! -eelvoorus võitis ta kõik vastased ära (Ainult 1 matš ei olnud puhta võiduga vaid tulemusega 2:1). Ning poolfinaalis suutis alusväljakusse augu teha.

Super võistlus oli ja väga tublid olid kõik! Kiitus! TTÜ Robotiklubil on põhjust kõigi võistlejate üle uhke olla! Meie karikate kogu suurenes kahe karika võrra :)

syndmused/robotic_arena_2011.txt · Last modified: 2022/04/28 20:24 by 127.0.0.1